Hans-Agne Jakobsson ´´Estrella´´ takarmatur
2020-02-13
733924
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, 6 st delar till ´´Estrella´´ modellnr: T-581, 1960/70-tal, Markaryd, stomme i mässing, stänger med prismor i lilatonad glasmassa varav två stänger med 5 prismor och resterande med 4, längd ca 23-24,5 cm
Smärre bruksslitage, smuts