Jordglob
2020-02-11
733885
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JORDGLOB, tidigt 1900-tal, fot i svartmålat trä, höjd ca 34 cm
Renoverad, slitage