Dekorelement
2020-02-11
733808
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT i form av lejonmaskaron, 1900-talets första hälft, glaserat lergods, höjd ca 21, bredd 20 samt djup 10,5 cm
Nagg, slitage