Bengt Landin
2020-02-25
733794
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): litgrafi, signerad, numrerad 34/250, bildmått 40x30 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram