Tavlor Kina
2020-02-10
733747
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAVLOR, 4 st, Kina, 1900-talets mitt, handkolorerade, ca 41,5x29 cm vardera,
PROVENIENS: Gröna Paletten, Stockholm