Anna Palm
2020-03-08
733746
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Kustvy, signerad Anna Palm, akvarell på papper, ca 18x77 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars