Per Lindqvist
2020-02-10
733712
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PER LINDQVIST (född 1957): Affärsfolk, signerad på baksidan, olja på duk, ca 19x27,5 cm