Karl Mårtens färglitografi
2020-02-10
733495
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Svartsnäppa, signerad Karl Mårtens, 200/290, färglitografi, bladstorlek 43x29 cm
Oramat blad