Andreas Wargenbrant
2020-02-05
733423
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): ´´Forbidden Fruit´´, signerad och daterad 2020, patinerad brons, höjd 33 cm