Fat Kina 1700-tal Imari
2020-02-04
733265
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, tidig Qianlong (1736-1795), Imari, diameter ca 40 cm
Slitage