Takarmatur Alice Nordin
2020-02-04
733225
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ALICE NORDIN, takarmatur, Böhlmarks, 1900-talets början, förgylld brons, reliefdekor av kottar, skärslipad glaskupa med dekor av spindelnät, höjd ca 68 cm