Alvar Aalto NV45
2020-02-13
733103
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALVAR AALTO, karmstolar, 2 st, "NV45", klädda med svart sadelgjord, lackerad stomme, armstöd klädd i konstläder, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, smuts vid armstöden