Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
A.L TERNI (GEORG FISCHOF 1859-1914): Sydländskt landskap, signerad med pseudonym A.L. Terni, olja på duk, ca 72x108 cm
Fläckar
733044
2020-02-04