Arthur Howes Weigall oljemålning
2020-02-14
733021
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ARTHUR HOWES WEIGALL (c.1840-c.1895) Motiv med spansk kvinna, signerad samt daterad 1873, olja på duk, mått ca 77x56 cm
Smärre färgbortfall