Mont Blanc Master piece
2020-02-04
732882
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MONT BLANC, reservoarpenna, Master piece, 14 k guld, 1950-tal, refnr. 744-n, längd 135 mm, diameter 13 mm, vikt 39 g, originalstift 14 k guld, senare etui medföljer
Smärre bruksslitage och mindre bucklor, fungerar