Ragnar Person
2020-02-03
732861
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAGNAR PERSON (1905-1993): Figurkomposition, signerad, olja på duk, bildmått 25x25 cm