Benno Arzt akryl
2020-02-05
732726
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): "Fyren", signerad och daterad, akryl på duk, ca 80x80 cm