Ljusstakar för U & V
2020-02-15
732699
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, snäckformade, Svante Thomson, mästare i Malmö 1852-1858, stämplade 1855, höjd ca 8,5, längd 13 cm
Åldersrelaterat slitage, 1 ljusmanschett saknas, någon skada / lagning