Landskapsmotiv oljemålning
2020-02-03
732698
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, signerad, daterad 1859, olja på duk, 70x68 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall