Peter Dahl litografi
2020-02-06
732673
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Interiör från restaurang Prinsen, signerad Peter Dahl samt numrerad 105/375, bladmått ca 86x58 cm