Örsjö bordslampor
2020-02-03
732604
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, "Klubban", 1900-talets andra hälft, Örsjö, mässing, etikettmärkta, reglerbar, ljusskärmens längd ca 25, höjd ca 48 cm
Ej funktionstestade, SAV kan ej garantera funktionen, smärre repor