Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHAMPAGNESTRUTAR, 9 st, glas, 1800-tal, slipad dekor, rund fot, höjd ca 18 cm
4 st med nagg
732542
2020-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här