Okänd konstnär
2020-02-18
732486
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, "Swedish M/S Tavastland", signerad JO, daterad 1968, bildmått 39x59, oramad
Fläckar, krackelyr