Ampel empirestil
2020-02-02
732414
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-tal, empirestil, för 5 ljus, mässing, svartlackerad, dekor av pinjekotte, total höjd ca 90, diameter 65 cm,
Slitage