Bengt Lindström färglitografi
2020-02-12
732375
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 155/150, färglitografi, bildmått ca 66x50 cm
Ej examinerad ur ram