Bengt Lindström färglitografi
2020-02-12
732374
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 160/180, färglitografi, bildmått ca 75x55 cm
Ej examinerad ur ram