Bengt lindström litografi
2020-02-12
732367
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 30/90, färglitografi, bildmått ca 47x62 cm
Ej examinerad ur ram