Bengt Lindström litografi
2020-02-12
732364
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerade Lindström, 15/150, färglitografi, bildmått ca 53x72 cm
Ej examinerad ur ram,