Väggplakett
2020-02-21
732349
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPLAKETT, Älvsborgs kustartilleriregemente, målad, försilvrad och förgylld metall, på träplatta, mått 20x13 cm
Slitage, mindre plakett saknas