Ljuskrona blandstil
2020-02-03
732302
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, blandstil, 4-armad stomme i mässing, elektrifierad med 4 ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 90 cm
Bruksslitage