Paraplyställ
2020-02-03
732278
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARAPLYSTÄLL, förkromad samt grönackerad metall, 1900-talets andra kvartal, höjd ca 46 cm
Bruksslitage