Dessertgafflar i silver
2020-02-12
732241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DESSERTGAFFLAR, 12 st, silver samt mässing, 1800-talets slut, stämplade Minerva, Paris, handtagen i silver, längd ca 16 cm, mått ca 32x20 cm, medföljer originalschatull
1 med buckla vid handtag,