Charles Sjöholm oljemålning
2020-02-12
732232
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Gröna Lund, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 54x64 cm