Monica Lorentzon olja på duk

Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Kvinna på knä plockar blommor, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 88x59

732207

2020-02-03