Vägglystrar med glasarmar
2020-02-03
732093
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets första hälft, glasarmar med prismor, vridbara, höjd ca 23, bredd 38 cm, elektrifierade
Slitage