Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, art deco, stomme i bonad björk med svärtade medar, klädsel i läderimitation, sitthöjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
732044
2020-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner