Oidentifierad konstnär olja på duk
2020-02-03
731808
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Manspoträtt, olja på duk, ca 35x28 cm
PROVENIENS: Den adliga släkten Hjärne
Färgbortfall