Madeleine Pyk litografi
2020-02-06
731772
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med damer vid cafebord, signerad samt numrerad 1430/5000, ca 56x43 cm