Lena Linderholm färglitografi
2020-02-02
731691
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad Lena A Linderholm, Pt, färglitografi, bladmått ca 61x49 cm