Tapio Wirkkala silver vas
2020-02-02
731646
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1962, vikt ca 358 g, höjd 21,5 cm
Lätt slitage, gravering i bottnet