Karl Höglund färglitografi
2020-02-08
731620
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund samt numrerad 94/290, färglitografi, 80x60 cm
Ej examinerad ur ram