Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
LARS JOHANSSON (född 1945): "Sköldbärare", etsning, signerad och numrerad 258/330, plåtstorlek 40 x 50 cm.
Ej examinerad ur ram.
731490
2020-02-07