Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
OKÄND KONSTNÄR (1900-tal): "Franskt landskap GREZ 00", monogramsignerad samt a tergo otydligt signerad och betitlad, olja på duk, ca 65x102 cm
731487
2020-02-02