Klubbat för:
10 000 SEK
15 000 SEK
ERNST BILLGREN (född 1957): "Ljushållaren", signerad med monogram och numrerad EB 69/100, patinerad och förgylld brons på marmorsockel, höjd inklusive sockel 35 cm
731473
2020-02-06