Calle Lijendahl
2020-02-01
731406
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CALLE LIJENDAHL (född 1986): Fragmented Photographs, signerade a tergo Calle XX, numrerade 3/7 resp 4/7, c-print, bildmått 11,5x15 cm vardera