Sven Lidberg litografi
2020-02-08
731402
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurkomposition med hus och träd, signerad Sven Lidberg samt numrerad 196/280, färglitografi, 49x55 cm
Ej examinerad ur ram