Ivar Morsing
2020-02-01
731390
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "I arbetarboden", signerad I. Morsing, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 33x34 cm