Murano
2020-02-15
731323
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KUPA TILL TAKLAMPA, Murano, Italien 1900-talets mitt, sannolikt Barovier & Toso, glaskläppar i form av blommor fästa i nät, diameter ca 44, höjd ca 22 cm.
Enstaka nagg kan förekomma