Fat Kina Kanton
2020-02-03
731322
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, diameter ca 28-30 cm
Smärre slitage, sprickor