Skulptur
2020-02-01
731293
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinna, signerad, RBH, höjd inkl. träsockel ca 23 cm